Staż Data Engineer w Obszarze Modeli i Danych

Wrocław

Santander

Our purpose is to help people and businesses prosper. We strive to make all we do Simple, Personal and Fair.

View all jobs at Santander

Country: Poland

Postrzegasz siebie jako przyszłego inżyniera danych? Tematyka danych sprawia, że czujesz się jak ryba w wodzie? Kiedy widzisz złożony problem natychmiast chciałbyś go upraszczać? Powtarzalne analizy postrzegasz jako obszar do automatyzacji, a samo tworzenie niezawodnych i efektywnych procesów analitycznych wydaje Ci się interesujące? Cechują Cię chęć rozwoju i zdobycia doświadczenia, wspólnie z innymi chcesz zmieniać świat na lepsze? W Obszarze Modeli i Danych w Santander Bank Polska masz szansę znaleźć się wśród osób, które łączy pasja do odkrywania tajemnic w zbiorach danych.

Zadania, które będziesz realizować:

  • pomoc w tworzeniu i utrzymywaniu warstw danych, które służą jak kluczowe źródło informacji dla zespołów w Obszarze Modeli i Danych i w Pionie Ryzyka

  • dostarczanie informacji w postaci bieżących analiz, wspierając wysoką jakość dostarczanych rozwiązań

  • rozwój poprzez współpracę z ludźmi o tych samych zainteresowaniach (dla których praca z danymi to wspaniała przygoda)

Dołącz do nas, jeśli:

  • znasz podstawy relacyjnych baz danych oraz SQL-a

  • jesteś otwarty/a na różne narzędzia analityczne oraz narzędzia do wizualizacji danych (Power BI, a czasem nawet stary, dobry Excel)

  • szukasz efektywnych rozwiązań i dbasz o jakość wyników pracy

  • łatwo nawiązujesz relacje i potrafisz współpracować w zespole

  • jesteś otwarty/a na zmiany i chętnie podejmujesz nowe wyzwania

  • masz stabilne łącze internetowe umożliwiające świadczenia stażu zdalnie

  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • dysponujesz czasem min. 30 godzin tygodniowo

Dodatkowym atutem będzie:

  • znasz podstawy Python’a i chcesz w nim rozwijać swoje umiejętności

Możemy Ci zaoferować:

  • klarowne ścieżki rozwoju - możliwość udziału w licznych rekrutacjach wewnętrznych

  • pracę i możliwość wymiany doświadczeń w międzynarodowym środowisku grupy Santander

  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy: szkolenia, bankową bibliotekę książek i multimediów

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

  • hybrydowy model pracy (2 dni pracy w biurze, 3 dni pracy zdalnej)

  • pracę w strukturze Agile

Jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością.

  • Share this job via
  • 𝕏
  • or

* Salary range is an estimate based on our AI, ML, Data Science Salary Index 💰

Job stats:  1  1  0
Category: Engineering Jobs

Tags: Agile Excel Power BI Python SQL

Region: Europe