Data Engineer

Wrocław, Poland

Opis firmy

Jesteśmy grupą pasjonatów IT, którzy rozwijają na terenie Polski znaną we Włoszech od wielu lat markę Craon.

Świadczymy usługi z zakresu software house i rozwiązań dedykowanych indywidualnym potrzebom klienta.

Tworzymy miejsce w, którym każdy z nas lubi spędzać czas, a praca nie jest przykrym obowiązkiem.

Na co dzień wspieramy rozwój nowych technologii nie tylko w w obszarach usługowych. Wysyłając do nas CV aplikujesz do naszej firmy i w trakcie procesu rekrutacji decydujesz, jaki projekt chcesz realizować.

Opis oferty pracy

Twoje codzienne zadania:

  • Główne zadania w projekcie obejmują wczesne wykrywanie usterek, analizę przyczyn źródłowych

  • Integracja rozwiązań AI z wewnętrznymi aplikacjami klienta

  • Wspieranie użytkowników wewnętrznych

Kwalifikacje

Świetnie się zgramy jeśli posiadasz:

  • Wyższe wykształcenia w dziedzinie IT lub pokrewnej

  • Co najmniej 4 lata doświadczenia w inżynierii danych

  • Praktyczne doświadczenie z Azure Cloud i Python z PySpark

  • Doświadczenie w Databricks obejmujące następujące usługi: Delta Tables, DLT, Unity Catalog, optymalizacja wydajności

  • Bardzo dobra znajomość następujących usług Azure: Azure Data Factory, Azure SQL Database, Azure Key Vault, Azure OpenAI Service

  • Praktyczne doświadczenie z dużymi bazami danych i hurtowniami danych, a także nowoczesnymi koncepcjami modelowania i projektowania danych

  • Umiejętność projektowania uproszczonej architektury rozwiązań E2E Azure

  • Znajomość mechanizmów uwierzytelniania na platformie Azure

  • Wiedza na temat podstaw AI

  • Znajomość języka na poziomie co najmniej B2

Dodatkowe informacje

Co oferujemy:

Praca hybrydowa: Wrocław

Rodzaj umowy: B2B

Stawka: od 140 zł do 155 zł/h netto

  • Share this job via
  • 𝕏
  • or

* Salary range is an estimate based on our AI, ML, Data Science Salary Index 💰

Job stats:  0  0  0
Category: Engineering Jobs

Tags: Azure Databricks OpenAI PySpark Python SQL

Region: Europe
Country: Poland