Data Analyst

Budapest - 78 Bajcsy-Zsilinszky

PwC

We are a community of solvers combining human ingenuity, experience and technology innovation to help organisations build trust and deliver sustained outcomes.

View all jobs at PwC

Job Description & Summary

A PwC-nél azon dolgozunk, hogy együttműködve segítsük ügyfeleinket a megalapozott döntések meghozatalában, hatékony működésben, és közösen formáljuk a jövőt. Ehhez az izgalmas kihíváshoz élvezetes feladatokat és inspiráló munkakörnyezetet kínálunk.

Jól hangzik? Most lehetőség van, hogy Te is csatlakozz csapatunkhoz Data Analyst pozícióba.

A PwC adatelemzői és automatizációs területeket átfogó szakértői csapata többek között olyan témakörökben segíti a saját és a partnereink működését, mint az üzleti és működési folyamatok automatizálása, adatvezérelt fejlesztése, folyamatok bányászata dedikált szoftverek és saját algoritmusok segítségével. Céljuk, hogy tanácsadó tevékenységükkel támogassák az saját és ügyfeleink gyors, modern, átlátható, és minél magasabb minőségű működését.

Miért izgalmas ez a lehetőség?

  • Folyamatosan kreativitást igénylő problémákat kell megoldanod, amelyek számszerűsíthető értéket teremtenek;

  • Munkáddal hatással lehetsz az ügyfeleink (belső vagy épp külső) működésére, segítheted a folyamataik minőségének javítását;

  • Egy nagyszerű, összetartó csapattal együtt dolgozhatsz az ügyfelek kockázatkezelésének javításán;

  • Sokszínű feladatköröd miatt nem lesznek átlagos napjaid;

  • Változatos ügyfélkörrel dolgozhatsz együtt és rálátást nyerhetsz különböző iparágak sajátosságaira;

  • Munkád során nem csak te segíted tanácsadói szerepkörben az ügyfeleket, de te is sokat tanulhatsz tőlük.

  • Hozzáférhetsz a világ legkorszerűbb technológiáihoz (Azure, GCP, AWS, OpenAI, stb.);

Feladataid a következők lesznek:

  • Egyedi belső és külső ügyféligények szerinti, adatbázis alapú megoldások fejlesztésében veszel részt;

  • A projektek során részt veszel az ügyfelekkel történő egyeztetéseken

  • Támogatod a már meglévő adatelemző megoldások továbbfejlesztését (SQL Server / Azure / Power Platform / architektúra irányába);

  • Számítunk rád nagy adatbázisok összekapcsolásában, adatelemzési, adatbányászati eljárások fejlesztésében (főként pénzügyi területen);

  • Munkád során a teljes folyamatokban aktívan közreműködsz majd: a tervezéstől kezdve, a fejlesztésen és fejlesztői tesztelésen át, az utólagos hibakeresésig és hibajavításig;

  • Feladatod lesz a projektekhez kapcsolódó technikai dokumentációk elkészítése;

  • Proaktív és nyitott személyiségeddel gazdagítod csapatunk.

Ahhoz, hogy sikeres legyél a kiválasztási folyamatban, az alábbi kompetenciákkal kell rendelkezned:

  • Diplomádat gazdasági vagy informatikai területen szerezted;

  • Szereztél már tapasztalatot SQL lekérdezések készítésében, adatbázis programozásban;

  • Foglalkoztál már adattisztítással, különböző ETL csomagok készítésével, tesztelésével

  • Dolgoztál már adatvizualizációs eszközökkel (Power BI, Tableau);

  • Az angol nyelv napi használatát kifejezetten előnyösnek találod (ha németül is tudsz, az pluszpont);

  • Az innovatív gondolkodásmód, az analitikus hozzáállás és az önálló munkavégzés jellemez.

Előnyt jelent, ha

  • Van Python vagy egyéb programnyelvvel tapasztalatod,

  • Használtad már az Azure (vagy GCP, vagy AWS) platformot;

  • Kísérleteztél már GenAI eszközökkel és érted a működési alapjaikat;

  • Szívesen dolgoznál pénzügyi szektorban;

  • Van már tapasztalatod ügyfelekkel történő konzultációban.

Számos dolog segít bennünket, hogy könnyebben tudjunk egymáshoz kapcsolódni:

  • Korszerű laptopokkal és iPhone-okkal dolgozunk;

  • Kéthetente a PwC saját rádióadása ébreszt minket;

  • Különböző rendezvényeinken tanulhatunk munkatársainktól, vagy egy-egy, a maga területén elismert hírességtől;

  • Belső képzési programjainkon fejleszthetjük tudásunkat;

  • Kedvezményesen igénybe vehető szolgáltatások elérhetőek nálunk (masszőr, szabó, tisztító);

Miért válassz bennünket?

  • Tanácsadónak lenni különleges életérzés: minden ügyfél más és mindig naprakésznek kell lennünk.

  • A legmagasabb szakmai minőséget várjuk el és ennek elérésére törekszünk.

  • Közös célok mentén működünk, a csapatmunka fontos része a mindennapjainknak.

  • Lehetőséget kínálunk neked a gyors szakmai fejlődéshez.

  • A PwC-nél hiszünk abban, hogy a sokszínűség és összetettség kulcs egy olyan felelősségteljes kultúra kialakításához, ahol hosszú távú értéket teremtünk munkatársainknak és ügyfeleinknek egyaránt. Megváltozott munkaképességű munkavállalók foglalkoztatásával elsődleges célunk egy befogadó és támogató munkahellyé válni.

Ha te is abban hiszel, hogy a fontos kérdéseket csakis együttműködve lehet megoldani, akkor csatlakozz hozzánk!

#LI-MB1 #LI-Hybrid

  • Share this job via
  • 𝕏
  • or

* Salary range is an estimate based on our AI, ML, Data Science Salary Index 💰

Job stats:  0  0  0
Category: Analyst Jobs

Tags: AWS Azure ETL GCP Generative AI OpenAI Power BI Python SQL Tableau

Region: Europe
Country: Hungary