AI Engineer (REF3438D)

Budapest,Debrecen,Pécs,Szeged, Hungary

Deutsche Telekom IT Solutions

Deutsche Telekom TSI Hungary Kft., Deutsche Telekom ITTC Hungary Kft.

View all jobs at Deutsche Telekom IT Solutions

A cég leírása

A Deutsche Telekom IT Solutions (korábban IT Services Hungary, ITSH) Magyarország legnagyobb ICT-munkaadója, a Deutsche Telekom Csoport tagja. A 2006-ban alakult, több mint 5000 fős cég az informatikai és telekommunikációs szolgáltatások széles körét nyújtja. A vállalat 2019-ben elnyerte a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) legjobb oktatási együttműködésért járó díját, a PwC Magyarország független felmérése alapján a legvonzóbb magyarországi munkahelyek közé tartozik, és a legetikusabb multinacionális vállalat címét is megkapta. A cég folyamatosan fejleszti négy – budapesti, debreceni, pécsi és szegedi – telephelyét, és várja képzett informatikai szakemberek jelentkezését a csapatába.

Az állás leírása

A Deutsche Telekom MMS GmbH 2019 óta ügyfele és üzleti partnere vállalatunknak és alapvetően a DTAG csoport meghatározó innovációs és digitalizációs szolgáltatója.

Ezen dinamikusan fejlődő üzletág magyarországi csapatába keresünk ambiciózus, németül magabiztosan beszélő, tapasztalattal rendelkező szakembert. A projektünk célja német egészségbiztosító cégeknek és nemzetközi kereskedelmi ügyfeleinknek a szolgáltatásait támogassuk web elemzéssel és személyre szabott megoldásokkal.

Amennyiben szereted a kihívásokkal teli, változatos munkakört, hétköznapjaid az agilis munkavégzés jegyeiben töltöd és szívesen használod a nyelvtudásod a mindennapi kommunikáció során, Te vagy a mi emberünk!

    Feladataid lesznek:

    •  Fejleszthetsz izgalmas AI-megoldásokat ügyfeleink számára különféle területeken, mint AI avatárok, szolgáltatói botok, LLM-megoldások és integrált AI rendszerek.
    • Felépíthetsz és üzemeltethetsz MLOps pipeline-okat, kezeld az adatokat, gondoskodj a telepítésről és folyamatos monitorozásról.
    • Szorosan együttműködhetsz német kollégáinkkal és más projekttagokkal, miközben elsősorban távmunkában dolgozol, modern kollaborációs eszközöket, például MS Teams-t használva

    Képzettség

    Csatlakozz hozzánk AI Mérnökként ha:

    • Többéves tapasztalatod van skálázható, AI-alapú alkalmazások fejlesztésében.
    • Szívesen dolgozol csapatban különböző projekteken, modern technológiák, mint például Python, LLM-ek és Azure AI szolgáltatások használatával.

    Előny, de nem feltétel:

    • Data Science háttér (például computer vision / object tracking, time series analysis, predictive maintenance, forecasting, optimalizáció és adatvizualizáció)

    Egy tipikus projekt nálunk:

    Képzeld el, hogy egy ügyfelünk számára egy AI alapú szolgáltatási botot fejlesztesz, amely segíti a végfelhasználókat információk beszerzésében a cég termékeiről és szolgáltatásairól. A te feladatod lenne a megoldás megtervezése és megvalósítása Azure AI szolgáltatások segítségével, például Azure Open AI és Azure Cognitive Services integrálásával, amelyet ügyfélspecifikus információkkal gazdagítanánk, és amelyet folyamatosan monitoroznál, hogy a lehető legjobban teljesítsen.

    További információk

    * Please be informed that our remote working possibility is only available within Hungary due to European taxation regulation.

    * Salary range is an estimate based on our AI, ML, Data Science Salary Index 💰

    Job stats:  0  0  0

    Tags: Azure Computer Vision LLMs MLOps Predictive Maintenance Python

    Region: Europe
    Country: Hungary